איך לשלב פרקט בבית בצורה האופטימלית ביותר? הדרך המהירה למטרה

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!


לשלב פרקטים בבית בצורה הטובה ביותר
האם גם אתם רוצים לשלב בבית שלכם פרקטים אבל לא בטוחים איך או מה לבצע? אין בעיה – הגעתם לכתבה הנכונה. במאמר זה ננסה להסביר לכם כיצד אפשרי לשלב בבית שלכם מגוון רחב של פרקטים ולייצר בית עם פסיפס עיצובי מעניין ונעים.
פרקט הוא טרנד מאד חם שמשלב משטחי עץ כמשטחי רצפה, כחיפוי קירות ובמגוון דרכים נוספות. עיצוב העץ, הקש והבוהו הכפרי מאד תדיר היום ואין ספק שהוא לא הולך לשום מקום. כל כך הרבה אנשים בוחרים לעצב את הבית שלהם עם אלמנטים של עץ אבל לא רבים מבינים כיצד לעשות את זה נכון. זה ממש חשוב להצליח לשלב את האלמנטים הללו באופן שישלים את הבית ולא יצור מחסור עיצובי או ההפך.

איך לשלב פרקט עץ בבית?
אם אתם רוצים פרקט עץ אבל שמירה על בית נקי ככל הניתן – לכו על עיצוב לבן. בחרו רהיטים לבנים, וילונות לבנים וקירות לבנים, ושלבו הרבה ירוק – צמחים מטפסים, קקטוסים ומגוון של אלמנטים שיוסיפו טבע וכיף לאווירה. תסתכלו במגוון של קטלוג פרקטים וגוונים ובחרו אחד שישלים את העיצוב באופו נעים לעין – כנראה שיהיה עדיף במקרה הזה פרקט בגוון עץ בהיר או לחלופין פרקט עץ אפור.
אם אתם רוצים ללכת על העיצוב הכפרי עד הסוף – שכחו מהלבן. שם המשחק עבורכם הוא בז׳ ואוף-וויט עשיר ועמוק. אתם רוצים לייצר תחושה של חמימות וכפריות, וכאן כדאי להסתכל באיזה קטלוג פרקטים וגוונים ודווקא לבחור לכם פרקט כהה בצבע עמוק וסוחף. שלבו רהיטי עץ כהים ואיכותיים שיעניקו לבית מראה וינטג׳י ועתיק ושלבו עוד צבעים חמים בעיצוב כמו בורדו וצבע יין, חרדל וכל מיני גווני חום כהה ובהיר.

למה לקנות פרקט רק ממומחה?

אתם יכולים לבחון קטלוג פרקטים וגוונים שונים אצל מגוון ספקים על מנת לבסס החלטה – אבל בסופו של דבר זה ממש כדאי לקנות אצל מומחים לפרקט ולקבל את הטוב ביותר. אל תתפשרו כדי שהבית שלכם יראה מרהיב בהקדם. 

תוכן עניינים:

מידע מקצועי לשימושכם

מתי עושים איטום לגג

בין אם אתם ועד הבית של בניין משותף ובין אם אתם דיירי בית פרטי, חשוב מאוד שתדעו שאיטום גג המבנה שלכם מהווה דבר חשוב מאוד.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!