גדרות לגינה

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!

תוכן עניינים:

בעלי בתים פרטיים ישקיעו כסף רב בכל מה שנוגע לפרטיות ותחושה של הגנה בבית שלהם. גדרות לגינה הן מוצר מחויב המציאות ולמעשה קיימים מעט מאוד בתים פרטיים ללא גדר יפה שמקיפה אותם. הקמת גדר בעלת סגנון מיוחד תספק גם אופי לבית ותשקף לעוברי האורח את האופי של הדיירים שגרים בבית, היא תשתלב באופן מושלם ותהווה פריט עיצובי מן המדרגה הראשונה. ניתן לבחור מתוך שלל אפשרויות של חומרים ועיצובים שבעזרתם אפשר להקים גדר יפה ודקורטיבית, ומומלץ לפנות לחברה שמבינה בתחום ויודעת בדיוק איזו גדר תתאים לכם.

גדרות לגינה מאלומיניום

אחד החומרים שבהם עושים שימוש בשנים האחרונות בבניית גדרות לגינה הוא האלומיניום שמהווה חומר מצוין בעל יתרונות רבים. האלומיניום הוא עמיד מאוד, אלגנטי, גמיש וקל לעיצוב. בנוסף הוא לעולם לא מחליד ונחשב לחזק מספיק על מנת למנוע מאנשים זרים לחדור אל שטח הבית. התחזוקה של גדר אלומיניום היא פשוטה ואין כל צורך לטפל בו, לצבוע או לשמן. הוא מגיע בכל גודל וצורה ואפשר להזמין אותו על פי הטעם האישי שלכם.

גדרות לגינה – אלומיניום וחומרים אחרים

כאמור האלומיניום הוא אחד החומרים היותר מומלצים שקיימים ויעמוד גם בתנאים הקשים ביותר שקיימים. מאידך ישנם חומרים מוספים בהם ניתן להשתמש בהקמת גדר לגינה. העץ הוא חומר חם שמשדר תחושה של כפריות. שימוש בעץ בחומר לבניית גדר דורש ידע וניסיון רב ולא כל אחד יוכל לבצע את העבודה בקלות. העץ גם דורש תחזוקה רבה והוא לא יהיה עמיד ללא מריחה של כמה שכבות של לכה נגד מזיקים, לחות וקרינה.

אחת מבין גדרות לגינה הנפוצות היא גדר מעץ. הגדר תזדקק לטיפולים בכל תקופה מסוימת בהתאם למצבה ולאקלים בה היא נמצאת. הטיפול יכלול שיוף, שימון וצביעה מחדש מה שעשוי לעלות כסף ולקחת זמן רב. הברזל גם הוא חומר שניתן לקחת אותו בחשבון, הוא אמנם חזק ומשדר מראה מרשים אך עיצוב לא נכון עשוי להפוך את הבית שלכם למבצר מאיים ולא כל אחד היה רוצה בתוצאה כזו. הברזל ניחן בחיסרון אחד קריטי שהוא הנטייה שלו להחליד במגע עם לחות. על מנת שזה לא יתרחש יהיה עלינו לבחור ביצרן איכותי שיספק לנו חומר גלם מטופל וצבוע כראוי. ישנם כמה סוגים של צביעה לברזל כאשר השיטה הטובה ביותר היא בתוך תנור מיוחד שמצפה את הברזל בשכבה בלתי חדירה.

גדרות בטון לגינה

גם הבטון הוא חומר חזק מאוד אך הוא לא תמיד מתאים להקמה של גדרות לגינה. השימוש בבטון יביא אמנם להקמה של מחסום חזק שימנע כניסה של פורצים לבית אך מצד שני הוא לא תמיד נראה טוב וישווה לבית הפרטי מראה של מוסד ציבורי או בית ספר. הבטון גם עשוי להיסדק בשל שינויים קיצוניים במזג האוויר ולא ניתן להשקיף דרכו על הנוף שמחוץ לבית.

היות ואנו נרצה שהעוברים והשבים יוכלו לראות את הגינה המטופחת שלנו מבחוץ, הבחירה בחומת בטון לא תעזור לתוצאה זו ורק תסתיר את הבית מפני כל מי שיעבור בסמוך אליו. על כן בחירה בגדר האלומיניום היא הטובה ביותר וניתן להשיג גם גדר אלומיניום דמוי עץ שישדרג את מראה הגינה מבלי להגיע להוצאות גבוהות על טיפול.

לתחזק בקלות רבה

כאמור נושא התחזוקה הוא חשוב מאוד ועל כן נרצה לאתר את החומר המשתלם ביותר להקמת גדרות לגינה, האלומיניום לא זקוק לתחזוקה, שטיפה או שיוף וגם לא צריך מריחה של לכה נגד לחות, הוא עמיד כמו שהוא. הגדר מספקת לדיירי הבית ובמיוחד לילדים הצעירים את ההבנה של גבולות הבית והיא גם תאפשר לכם להיות רגועים יותר בזמן שהם ישחקו מחוץ לבית עם חברים או ירכבו על אופנים.

אם יש לכן בריכה או מרפסת שמש צמוד לבית אז הגדר תספק לכם את הפרטיות הנדרשת ומאפשרת לכם לערוך מפגשים חברתיים או משפחתיים. גם חיות מחמד יזכו להגנה של הגדר ויוכלו לרוץ ולהשתובב בגינה מבלי שלחששו מריצה שלהם אל הכביש או בריחה בלתי מודעת. כל כלב או חתול ישמח לטייל ברחבי הבית, לשחק וליהנות מההרגשה הבטוחה. התקנה של גדרות לגינה היא עסק לא פשוט ומומלץ שלא להתפתות למחיר נמוך שעשוי להביא לאי שביעות רצון מהעבודה שתקבלו.

 

מידע מקצועי לשימושכם
קונסטרוקטור בחריש

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בעומר

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בתל-אביב

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור מומלץ בחריש

גרים בחריש ורוצים לעשות שינוי בבית? חושבים על דירה בחריש ? בשביל להתחיל בפרויקט עליכם ליצור קשר עם קונסטרוקטור מומלץ אשר יכול לעבור אתכם את

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!