להשתמש בשיש ככלי חזק במשחק עיצוב המטבח – ולא להתפשר

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!


חשיבותו של שיש עבור מראה מטבח אופטימלי
המטבח שלכם הוא אחד החדרים הכי חשובים בבית וממש קריטי שתרגישו בו הכי בנוח שאתם יכוטלים. זה גם ממש חשוב שתצליחו להרגיש בו עיצוב עילאי ואיכותי בכל צעד ושעל, ושלא תרגישו שהתפשרתם. חללים בבית שאינם מעוצבים כמו שצריך יגרמו לכם להרגיש לא משהו, וזה ממש חבל כי הבית שלכם הוא המבצר שלכם – והוא חייב להיות בדיוק מה שתמיד חלמתם שהוא יהיה.
שיש הוא שם המשחק כשמדברים על עיצוב המטבח. אם השיש שלכם מדויק ויפה, והשתמשתם בשיש על מנת לגוון את העיצוב כחיפוי קיר למשל או בכל קומבינציה אחרת של שימושים – המטבח שלכם יהיה מעניין וכיפי, באחריות.

איזה סוגי שיש כדאי לשלב עוד היום במטבח שלי?
אל תשכחו – זה לא שיש סוג אחד של שיש שהוא מומלץ וכל השאר פחות. למשל, שיש דקטון או שיש קיסר שניהם סוגי שיש מאד מומלצים שמשתמשים בהם הרבה במטבחי ישראל. אפשר למצוא מחירי שיש קיסר בהזדמנות חד פעמית שיתנו לכם הזמדנות מעולה לעיצוב, וגם הרבה צבעים של שיש דקטון יכולים להיות מאד מיוחדים ולעזור בעיצוב. בבחירה בין שיש דקטון או שיש קיסר אין הרבה משמעות כי שניהם ממש טובים. הרבה שואלים אם כדאי שיש דקטון או שיש קיסר אבל האמת היא שיש צבעים של שיש דקטון שיתאימו לבית מאד ולבית אחר אולי פחות, ואם המחיר מדבר אליכם אז מחירי שיש קיסר בהזדמנות חד פעמית כנראה יהוו עבורכם פלוס חיובי.

מה שלא תבחרו – תבחרו ממומחים
שיש דקטון או שיש קיסר, יהיה מה שיהיה – תקנו רק ממומחים בתחום. אל תתפשרו עד שאתם מוצאים את הדרך האופטימלית למטבח שלכם. יש צבעים של שיש דקטון שהם מעולים אבל לא מספק שיש מומלץ, ויש מחירי שיש קיסר בהזדמנות חד פעמית שיהיו דווקא כן מספקים מומלצים. חשוב להפעיל שיקול דעת ולא להתפשר עד שמוצאים את השיש ואת ספק השיש המושלם עבורכם ועבור הצרכים של המטבח המושלם שלכם. 

תוכן עניינים:

מידע מקצועי לשימושכם

מתי עושים איטום לגג

בין אם אתם ועד הבית של בניין משותף ובין אם אתם דיירי בית פרטי, חשוב מאוד שתדעו שאיטום גג המבנה שלכם מהווה דבר חשוב מאוד.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!