מדריך מזורז לבניית קורס דיגיטלי

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!

לייעוץ ללא עלות התקשרו עכשיו: 074-7691300

אנשים רבים לומדים מגוון תחומים דרך הרשת ומשתמשים בקורסים המקוונים כדי לרכוש ידע בתחום חדש, או לשכלל את הידע שברשותם כדי להגדיל רווחים. הקורס הדיגיטלי חוסך את הצורך להגיע ממקום למקום בשעות ובימים מוגדרים, מה שהופך אותו לזול יותר, זמין וגם מהיר מכל פלטפורמת לימודים אחרת. מן הצד השני, יש גם מי שמרוויח משיתוף הידע דרך הקורסים שהוא מעביר ופונה לקהל רחב למדי של אנשים המעוניינים בקורס דיגיטלי איכותי. במאמר הבא נפרט על קצה המזלג כיצד בונים קורס דיגיטלי איכותי.

למה ליצור קורס מקוון?

בניית קורס אינטרנטי נחשבת לסטטוס טוב עבור בעלי מקצוע שיש להם ידע שהם היו מעוניינים להפיץ הלאה. יש הרואים ביצירת הקורסים הללו כמקור איכותי להכנסה פסיבית, כך שנגבים דמי מנוי או תשלום חד פעמי עבור הקורס. בנוסף, מעבירי הקורס הללו צוברים קהל רחב ומוניטין גדול, מה שיסייע להם בוודאי בחשיפה ובהיקפי העבודה העתידיים.

מצולם או מתומלל?

הקורס הדיגיטלי לא מחייב אתכם להיות זמינים בלייב (אלא אם תרצו בכך) והוא יכול להיות כתוב או מצולם. בהתאם לערך המופק מן הקורס ואיכות התפעול של הקורס, ייקבע גם מחירו. קורס בן עשרות שיעורים שצולם באמצעים מקצועיים וכולל מערך שיעור מובנה ושיעורי בית, יעלה הרבה יותר מאשר קורס מילולי בלבד, הנקרא כמו ספר לימוד פשוט. כל מקים קורס יוכל לבחור את הדרך המתאימה לו, אך חשוב מאוד שהיא תתאים לקהל ולהרגלי הלמידה שלו. למשל, קורס תכנות בשפת תכנות מסוימת לא יוכל להתבסס על סרטונים בלבד ויצטרך לשלב בין חומר כתוב לעזרים ויזואליים.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים?

הכנת הקורס חייבת להתבצע בשלבים: בניית סילבוס, השכרה או קנייה של צילום איכותי, קביעת מערכי הגבייה, יצירת מערכת הרשמה ולוחות בקרה למעקב עבור התלמידים, העברת המידע בממשק נוח וידידותי, אבטחה שנוגעת הן לתכני הקורס והן להעברת התשלום, הקמת מערך תמיכה ועזרה לתלמידים, אסטרטגיה שיווקית למכירת הקורס ועוד.

נתונים אלו יהיו הצד הקשה והארוך של תהליך הפקת הקורס הדיגיטלי, אך ככל שתספקו מענה מקיף ומחושב יותר לכל שלב, כך הקורס יזרום בצורה חלקה ואיכותית, ינוהל בצורה מסודרת וברורה וגם יקבל המלצות טובות בסיום. אם אתם מעוניינים לבנות קורס דיגיטלי ומעדיפים לתת את המושכות למישהו שבקיא בכך, תוכלו ליצור קשר עם היזם עדן שרעבי שמתמחה בבניית קורסים דיגיטליים ויוכל ללוות אתכם לאורך כל התהליך.

תוכן עניינים:

מידע מקצועי לשימושכם

אישור קונסטרוקטור לבריכה

קונסטרוקטור לבניית בית פרטי

קונסטרוקטור הוא למעשה שם נרדף למהנדס בניין. לרוב, אותו מהנדס בניין יתמחה בקונסטרוקציה של מבנים. במילים אחרות,  קונסטרוקטור מתמחה בסוגים של שלדי מבנה, כאשר הוא

קונסטרוקטור לבנייה בחריש

מחפשים קונסטרוקטור לבנייה בחריש? המאמר הבא הוא בשבילכם. בחריש ניתן למצוא שירותים של קונסטרוקטורים מומלצים שונים. חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בקונסטרוקטור  מקצועי, אמין,

קונסטרוקטור לבנייה בעומר

מחפשים קונסטרוקטור לבנייה בעומר? המאמר הבא הוא בשבילכם. בעומר ניתן למצוא שירותים של קונסטרוקטורים מומלצים שונים. חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בקונסטרוקטור  מקצועי, אמין,

074-7691300

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!