קבלן מפתח עלויות – 3 גורמים מרכזיים ומשפיעים

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!

לייעוץ ללא עלות התקשרו עכשיו: 074-7691300


יש לכם חלום וברור לכם מתוכו בדיוק איך ייראה הבית החדש שלכם, זה שאתם עומדים לבנות מהיסוד. השאלה היחידה כעת היא מי ינהל את הפרויקט המורכב והזה. לפני שאתם בוחרים קבלן מפתח עלויות הפרויקט שלכם ייגזרו מכמה סעיפים מרכזיים.

קבלן מפתח עלויות – גודל הבית שלכם

כשאתם בוחרים קבלן מפתח עלויות הפרויקט שלכם נגזרים, לפני הכל, מגודל המבנה המיועד. יש ללא ספק הבדל בין בניית בית קטן עם מפלס אחד לבין מבנה מורכב עם שלוש קומות, חניה פרטית, מרתף וגם בריכת שחייה קטנה. כך יידרש זמן עבודה ממושך יותר, וכמובן שיעלה הצורך בגיוס אנשי מקצוע רבים וגם בחומרים וציוד המותאמים לפרויקט כזה בדיוק. שימו לב שיש גם הבדל משמעותי בין עלות חומרים איכותיים לבין אלה שהם הרבה פחות טובים, וגם בין גורמים מקצועיים יותר לבין אלה שאולי טוענים שהם מקצועיים אבל מתגלים בפועל כהפך המוחלט.

קבלן מפתח עלויות – סוג הבנייה המבוקשת

בנייה קונבנציונלית או קלה? איזה ריצוף אתם בוחרים? אילו חומרים? ללא ספק, כשאתם בוחרים קבלן מפתח עלויות הפרויקט נגזרות גם מההחלטות הבסיסיות ביותר שלכם. בנייה קלה היא דרך טובה לחסוך בעלויות פשוט משום שהיא נחשבת לשיטה יעילה וחסכונית הרבה יותר. זאת בזכות השימוש בקונסטרוקציית פלדה שעולה הרבה פחות בהשוואה לשיטות בנייה קלאסיות (או קונבנציונליות, כפי שהן מוכרות).

קבלן מפתח עלויות  – ההכנה הנדרשת

האם תנאי השטח מאפשרים את תחילת הבנייה או שמא נדרשת עבודת הכנה ברמה כזו או אחרת? בבחירת קבלן מפתח עלויות הפרויקט כולו תלויות גם בשטח עצמו, במצבו, בעבודת התשתית שתידרשו לה ובמידה שבה יהיה צורך לחפור או לחצוב. עבודה מרובה ומעמיקה יותר תעלה לכם קצת יותר, אבל עם קבלן מקצועי ומנוסה תדעו שאתם עושים את זה בדיוק כמו שצריך ולפי כל כללי הספר. עם הניסיון והמקצועיות של קבוצת עידן אתם בהחלט בכיוון הנכון.

קבלן מפתח עלויות – עם או בלי אדריכל

לצד שלושת הנושאים החשובים הללו, כשאתם בוחרים קבלן מפתח עלויות העבודה תלויות גם בנושא אחד נוסף, חשוב למדי: ליווי אדריכלי. אם תעדיפו לקבל ליווי מקצועי של גורם שיעזור לכם לתכנן את העיצוב המדויק, זה שמשלב בין אסתטיקה לפונקציונליות, זה אולי יעלה לכם קצת יותר אבל זה בהחלט יאפשר לכם ליהנות מתוצאה נפלאה, נעימה ומזמינה מאוד. בית פרטי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

תוכן עניינים:

מידע מקצועי לשימושכם

אישור קונסטרוקטור לבריכה

קונסטרוקטור לבניית בית פרטי

קונסטרוקטור הוא למעשה שם נרדף למהנדס בניין. לרוב, אותו מהנדס בניין יתמחה בקונסטרוקציה של מבנים. במילים אחרות,  קונסטרוקטור מתמחה בסוגים של שלדי מבנה, כאשר הוא

קונסטרוקטור לבנייה בחריש

מחפשים קונסטרוקטור לבנייה בחריש? המאמר הבא הוא בשבילכם. בחריש ניתן למצוא שירותים של קונסטרוקטורים מומלצים שונים. חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בקונסטרוקטור  מקצועי, אמין,

קונסטרוקטור לבנייה בעומר

מחפשים קונסטרוקטור לבנייה בעומר? המאמר הבא הוא בשבילכם. בעומר ניתן למצוא שירותים של קונסטרוקטורים מומלצים שונים. חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בקונסטרוקטור  מקצועי, אמין,

074-7691300

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!