קונסטרוקטור לבריכה

תוכן עניינים:

קונסטרוקטור לבריכהקונסטרוקטור לבריכה

חושבים על בריכה שתהיה לכם בבית? תפקידו של קונסטרוקטור לבריכה הוא להעניק לכם את האפשרות הזאת תוך שמירה על הביטחון המלא שלכם. ימי הקיץ החמים מתקרבים אלינו, האמת שבישראל אפילו בימי האביב והסתיו אפשר להיכנס כבר לבריכות. אין דרך טובה יותר להעסיק את הילדים בחופש יותר מאשר שחייה בבריכה, עדיף בהרבה מאשר שישבו מול המסכים כל היום. אבל בשביל לקבל את האפשרות הזאת עליכם ליצור קשר עם איש מקצוע שיבטיח הנאה בטיחותית.

 

קונסטרוקטור לבריכה – מתי צריך אישור קונסטרוקטור?

אז בעצם לפני שנתחיל לגעת באישורים ספציפיים נבין קודם מהו אישור קונסטרוקטור ומדוע הוא חובה. אישור קונסטרוקטור היא אישור של בעל מקצוע אשר בוחן את כל הגורמים הרלוונטים לפני כל שיפוץ רציני בבית. לדוגמא, אם נרצה להוריד או להוסיף חדר או קיר בבית יש לקבל אישור תחילה מגורם מקצועי (קונסטרוקטור) ורק אז תוכלו לבצע את העבודה באופן חוקי.

המקרים הפופולריים ביותר לצורך קבלת אישור הם או לפני שיפוצים כאשר אנו רוצים לעשות שיפוץ אשר כולל הריסה, הזזה או כל שינוי של עמודים, קירות או קורות הבית. על אף שאנו נעזרים באנשי מקצוע שונים לצורך ביצוע העבודה, היחיד שיוכל לחתום ולהעניק אישור על שינוי כזה הוא קונסטרוקטור רשום.

 

המקרה השני בו אנו נצטרך אישור הוא כאשר אנו מעוניינים להוסיף דבר מה למבנה שלנו שיכול לגרום לחריגה בעומס המותר על שלד המבנה. לכל מבנה יש הגבלת העומס שלו וחשוב להכיר בו בתור בעל מקצוע, לכן במקרה בו יש חריגה בשיפוץ בו אתם מעוניינים לעשות הקונסטרוקטור ידחה את הבקשה שלכם ויציג לכם חלופות מתאימות. חשוב לדעת שיש חלקים בבית שהם נחשבים לרגישים יותר, ביניהם המרפסת והגג.

 

קונסטרוקטור לבריכה – מדוע חובה לקבל אישור?

בסופו של דבר קבלת אישור לצורך הקמת בריכה נועד אך ורק עבור הביטחון האישי שלכם. גם אם מדובר על בריכה קטנה אין לכם מושג מה המשקל אותו הגג יכול לשאת והאם המקום בו הנחתם את הבריכה הוא מיקום חזק או חלש. לכן, החובה לקבל אישור אינה נובעת רק מעצם העובדה שזה כתוב בחוק אלא מכיוון שרק כך תשמרו על הביטחון האישי שלכם ושל המשפחה שלכם. מלבד לכך, כאשר מדובר על בניין רב קומות עליכם לדאוג גם לשאר הדיירים במבנה ולא לקחת סיכון מיותרים, סיכונים שאפילו יכולים לבוא לידי ביטוי בלקויות מינוריות כמו נזילה או סדקים. כמובן שאין צורך להרחיב על תרחישים מסוכנים שיכולים לקרות עקב עומס יתר על מבנה.

קונסטרוקטור לבריכה – כל מה שאתם צריכים לדעת

חושבים לעשות חידוש בבית בשביל ימי הקיץ החמים בארץ? אם גם אתם מעוניינים לעשות בריכה בבית עליכם לדעת את כל מה שכרוך בכך. תחילה יש הבדל בין בריכה במרפסת ובין בריכה בבית פרטי. בריכה במרפסת מותרת רק תחת אישור קונסטרוקטור. תקן העומס ברוב המרפסות יעמוד על 350 ק"ג למ"ר. אז עליכם לפנות בכל מקרה של הקמת בריכה בבית פרטי או רב קומות לפני שאתם מתחילים בתהליך, אחרת זה יכול להסתיים באסון. התהליך מתחיל בשיחת טלפון פשוטה אשר שם בעל המקצוע ישאל אתכם פרטים יבשים כמו גיל הבניין ופרטים נוספים לפיהם הוא יוכל להעריך את העבודה והאם יש טעם להמשיך בה. במקרה בו יש טעם להמשיך בעבודה יגיע בעל המקצוע לבחון את המקום באופן פיזי ויציג בפניכם את הנקודה החזקה ביותר על גג המבנה שלכם שם תוכלו למקם את הבריכה.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי לשימושכם

קונסטרוקטור מומלץ

קונסטרוקטור מומלץ

קונסטרוקטור מומלץ רכשתם לאחרונה מגרש נדל"ן לצורך בנייה של בית חדש בו? הנכם יזמים בתחום הנדל"ן שקונים ומוכרים דירות ומבנים לצרכי מגורים ועסקים? או שאולי

תוכנית קונסטרוקציה

תוכנית קונסטרוקציה

תכנון והקמה של מבנים כוללים מספר רב של שלבים ותהליכים, כאשר אחד מהתהליכים הראשונים והחשובים ביותר שיש לבצע הוא הכנה ושרטוט של תוכנית קונסטרוקציה. בין

קונסטרוקטור מחיר

קונסטרוקטור מחיר

קונסטרוקטור מחיר קונסטרוקטור הינו מהנדס בניין שעבר הכשרה מקצועית בתחום הנדסת מבנים, כך שתחומי אחריותו כוללים ביצוע תכנוני של מבנים חזקים, עמידים ובטיחותיים. במקרה של

משרדי תכנון קונסטרוקציה

משרדי תכנון קונסטרוקציה

משרדי תכנון קונסטרוקציה נמצאים לפני תהליך בנייה של בית פרטי? זקוקים לאישור בעל מקצוע לצורך קבלת היתר בנייה? מחפשים יועץ בענף הבנייה לצורך שיפוץ מבנה