קונסטרוקטור מומלץ

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!

לייעוץ ללא עלות התקשרו עכשיו: 074-7691300

קונסטרוקטור מומלץקונסטרוקטור מומלץ

לפני כל פרויקט בנייה מולו אתם עומדים אתם תצטרכו לפגוש בעלי מקצוע רבים ומגוונים. בעל המקצוע הראשון אותו אתם חייבים לפגוש הוא קונסטרוקטור, בעל מקצוע אשר אחראי לכל מה שקורה מסביב לפרויקט. כדי שהפרויקט באמת יהיה מוצלח הבחירה בקונסטרוקטור הינה קריטית מאוד, אל תתפשרו על בעל מקצוע איתו אתם לא שלמים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירה מוצלחת.

 

קונסטרוקטור מומלץ – מה התפקיד שלו?

התפקיד של קונסטרוקטור נוגע בכמה אלמנטים של פרויקט בנייה. הראשון הוא בחינה של בעל המקצוע לגבי מקום הבנייה, בחינת הקרקע וטיב העבודה, לאחר מכן יתחיל בעל המקצוע בתכנון הקונסטרוקציה, גם כאשר מדובר על בנייה של פרויקט מאפס וגם כאשר מדובר על שיפוץ למבנה קיים. על בעל המקצוע לבחון ולבדוק את המבנה, את עומס הבנייה, חיזוק מבנים ועוד… התפקיד של קונסטרוקטור הוא להיות מפקח ואחראי על כל התהליך תוך כדי מתן אישורים לגורמים מקצועיים אחרים אשר פועלים בשטח. כמו כן, יכול בעל מקצוע זה לבחון ולבצע בדיקה מקדימה לפני שיפוץ כמו תמ"א 38 וגם בסיום הבנייה יש לבחון את המבנה.

קונסטרוקטור מומלץ – כמה זה עולה לי?

המחיר אותו תשלמו עבור שירותי קונסטרוקציה מאוד תלויים בסוג הפרויקט שלכם. המחיר הוא די זהה עבור כל פרויקט בין בעלי המקצוע השונים, הטווח אינו רחב אך אם תראו מחירים חריגים יש אמורה להידלק אצלכם נורה אדומה. הדבר הראשון שיש לוודא הוא שאותו בעל מקצוע מחזיק ברישיון מתאים לסוג הפרויקט. מלבד לכך, כדי להבטיח את טיב העבודה אנו גם ממליצים לראות האם אותו בעל מקצוע עשה פרויקטים דומים לפרויקט אליו אתם מצפים.

 

קונסטרוקטור מומלץ – האם לפנות לחברה או עצמאי?

שאלת השאלות! תוכלו למצוא גם עצמאיים אשר עובדים בצורה מדהימה וגם כאלו אשר הם חלק מחברה גדולה. היתרון שיש בבחירת קונסטרוקטור אשר עובד תחת חברה הוא שיש לכם את כל הגורמים המקצועיים במקום אחד, הדבר כמובן משפיע על המחיר לטובה. בכל אופן, לא משנה מהי הבחירה שלכם אנו ממליצים לכם לדבוק לבחירה מושכלת אשר תלויה ברישיון של החברה או העצמאי, בניסיון ובביצועים קודמים. 

בין אם בחרתם בחברה או בעצמאי עליכם לוודא כמה דברים תחילה, הראשון הוא החשוב ביותר, האם יש כימיה ביניכם ובין בעל המקצוע? לכימיה בין הלקוח לאיש מקצוע הינה קריטית להצלחת הפרויקט. מלבד לכך, שימו לב שאותו בעל מקצוע כבר עשה פרויקטים דומים ובקשו לראות דוגמאות, אין זה דבר חריג. חשוב גם לבדוק שאותו בעל מקצוע מחזיק בניסיון של לפחות 3 שנים בשטח ושאכן מדובר על בעל מקצוע אשר מוסמך לפרויקט בסדר גודל שאתם רוצים. אל תמהרו, זה הכי חשוב. ברגע בה הבחירה בקונסטרוקטור מוצלחת כך גם יראה הפרויקט שלכם.

 

קונסטרוקטור מומלץ לצורך מתן אישורים

קונסטרוקטור מומלץ אינו יהיה רק עבור פרויקטים של בנייה אשר מתחילים מאפס. לעיתים אנו צריכים אישורים על מנת שנוכל להתקין בריכה בבית או אפילו פרגולה. בכל מקרה כזה יש לפנות לבעל המקצוע אשר יבחן את התשתיות הקיימות, את תוכנית הבנייה המקורית, את חומרי הגלם הנדרשים לפרויקט ורק אז יוכל להעניק לכם את האישור המתאים. במקרה בו ישנה דחייה של הפרויקט יציג בפניכם בעל המקצוע את הסיבות לדחיית האישור ויעניק לכם אלטרנטיבות אשר יוכלו לשרת אתכם. בדרך כלל לכל בעיה יש פתרון, זאת אומרת שאם הבעיה היא בשל עומס במשקל עבור פרגולה, יציע לכם הקונסטרוקטור להשתמש בחומר גלם יותר קל כמו אלומיניום. 

תוכן עניינים:

מידע מקצועי לשימושכם

אישור קונסטרוקטור לבריכה

קונסטרוקטור לבניית בית פרטי

קונסטרוקטור הוא למעשה שם נרדף למהנדס בניין. לרוב, אותו מהנדס בניין יתמחה בקונסטרוקציה של מבנים. במילים אחרות,  קונסטרוקטור מתמחה בסוגים של שלדי מבנה, כאשר הוא

קונסטרוקטור לבנייה בחריש

מחפשים קונסטרוקטור לבנייה בחריש? המאמר הבא הוא בשבילכם. בחריש ניתן למצוא שירותים של קונסטרוקטורים מומלצים שונים. חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בקונסטרוקטור  מקצועי, אמין,

קונסטרוקטור לבנייה בעומר

מחפשים קונסטרוקטור לבנייה בעומר? המאמר הבא הוא בשבילכם. בעומר ניתן למצוא שירותים של קונסטרוקטורים מומלצים שונים. חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בקונסטרוקטור  מקצועי, אמין,

074-7691300

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!