שיש שמתאים לכל בית ישראלי

תוכן עניינים:

אצלנו תוכלו למצוא את מגוון השיש הגדול ביותר לכל שימוש וכל מטרה בביתכם. שיש במגוון צבעים וטקסטורות לעיצצוב  מלא של כל חלקי ביתכם, להוספת יוקרה ויופי לכל חלק וחלק בביתכם.

צבעים ואפשרויות עיצוב של שיש דקטון

 כאשר אתה קונה אמבטיות או משטחי מטבח של  Dekton, יהיו לך החלטות מרכזיות לגבי צבעים, טקסטורות וגימורים.

שיש דקטון הוא השיש המועדף עלינו

יש יותר מ- 40 צבעים . לוח הצבעים הכללי נוטה להיות ארצי, מתכתי וניטרלי להשתלב בקלות בעיצוב המטבח הנוכחי שלך.

צבעים ודפוסים לשיש דקטון

אתה בטח לא תצהיר "הצהרה" רועשת עם הצבעים המאופקים של הדקטון שלך. הטווח כולל צבעים אחידים ודוגמאות מכובסות או מגורענות אך גם כאלה עם ורידים נאים שנראים כמו שיש לבן.

הדקטון הקלאסי הוא צבע חדש וחם הדומה לפלדה חלודה בגוונים של שחור, אפור וחום עם אפקט מלטש מנומר לדפוס. זה נראה נהדר גם בעיצובי מטבח תעשייתיים וגם כפריים בגימור מט. המומחה שלנו לעיצוב מטבחים טוען כי טריליום הוא צבע הדקטון הראשון שאהב ב 100%.

טקסטורות גימור פנימיות של שיש דקטון

 כמו באפשרויות אחרות של חומרי השיש, יש לך כמה אפשרויות לגימור השטח. דקטון מתייחס אל אלה כ"מרקמים". טקסטורות הגימור כוללות מט ומבריק המלוטש, אלא גם כמה גימורים מרגשים כמו תחמוצת, שילוב של מט ומבריק למקומות שונים כמו במטבח. סוגי הגימור הספציפיים האפשריים יכולים להשתנות עם הצבע שנבחר.

 אחד היתרונות הגדולים של משטחי דקטון הוא שהם מגיעים בלוחות ענק.

כמה גדולים לוחות הדקטון?

גדולים מאוד! תוכלו להגזים עם הדימיון ולחשוב על לוחו שיש דקטון עצומים ולממש את פרי דמינוכם במטבח שלכם. מטבח חלומי, מלא בצבע אצילי וייפיפה.

ריצוף שיש לבית שלכם, או ליתר דיוק, לכל חדר בבית שלכם

ריצוף בשיש תמיד גורם לבית להיראות מלא באצילות, קלאסיות ואוירה מיוחדת. בשילוב שיש במטבח, בסלון ובאמבטיה, תמיד נוצרת תצורה מיוחדת ואווירה קלאבית כמו בארמונות וורסאי. ריצוף שיש תמיד ישפר את האווירה בכל חדר וישדרג את הנראות שלו.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי לשימושכם

קונסטרוקטור מומלץ

קונסטרוקטור מומלץ

קונסטרוקטור מומלץ רכשתם לאחרונה מגרש נדל"ן לצורך בנייה של בית חדש בו? הנכם יזמים בתחום הנדל"ן שקונים ומוכרים דירות ומבנים לצרכי מגורים ועסקים? או שאולי

תוכנית קונסטרוקציה

תוכנית קונסטרוקציה

תכנון והקמה של מבנים כוללים מספר רב של שלבים ותהליכים, כאשר אחד מהתהליכים הראשונים והחשובים ביותר שיש לבצע הוא הכנה ושרטוט של תוכנית קונסטרוקציה. בין

קונסטרוקטור מחיר

קונסטרוקטור מחיר

קונסטרוקטור מחיר קונסטרוקטור הינו מהנדס בניין שעבר הכשרה מקצועית בתחום הנדסת מבנים, כך שתחומי אחריותו כוללים ביצוע תכנוני של מבנים חזקים, עמידים ובטיחותיים. במקרה של

משרדי תכנון קונסטרוקציה

משרדי תכנון קונסטרוקציה

משרדי תכנון קונסטרוקציה נמצאים לפני תהליך בנייה של בית פרטי? זקוקים לאישור בעל מקצוע לצורך קבלת היתר בנייה? מחפשים יועץ בענף הבנייה לצורך שיפוץ מבנה