שיש שמתאים לכל בית ישראלי

ייעוץ הנדסה ושירותי קונסטרוקטור מומחה במחירים ללא תחרות!

אצלנו תוכלו למצוא את מגוון השיש הגדול ביותר לכל שימוש וכל מטרה בביתכם. שיש במגוון צבעים וטקסטורות לעיצצוב  מלא של כל חלקי ביתכם, להוספת יוקרה ויופי לכל חלק וחלק בביתכם.

צבעים ואפשרויות עיצוב של שיש דקטון

 כאשר אתה קונה אמבטיות או משטחי מטבח של  Dekton, יהיו לך החלטות מרכזיות לגבי צבעים, טקסטורות וגימורים.

שיש דקטון הוא השיש המועדף עלינו

יש יותר מ- 40 צבעים . לוח הצבעים הכללי נוטה להיות ארצי, מתכתי וניטרלי להשתלב בקלות בעיצוב המטבח הנוכחי שלך.

צבעים ודפוסים לשיש דקטון

אתה בטח לא תצהיר "הצהרה" רועשת עם הצבעים המאופקים של הדקטון שלך. הטווח כולל צבעים אחידים ודוגמאות מכובסות או מגורענות אך גם כאלה עם ורידים נאים שנראים כמו שיש לבן.

הדקטון הקלאסי הוא צבע חדש וחם הדומה לפלדה חלודה בגוונים של שחור, אפור וחום עם אפקט מלטש מנומר לדפוס. זה נראה נהדר גם בעיצובי מטבח תעשייתיים וגם כפריים בגימור מט. המומחה שלנו לעיצוב מטבחים טוען כי טריליום הוא צבע הדקטון הראשון שאהב ב 100%.

טקסטורות גימור פנימיות של שיש דקטון

 כמו באפשרויות אחרות של חומרי השיש, יש לך כמה אפשרויות לגימור השטח. דקטון מתייחס אל אלה כ"מרקמים". טקסטורות הגימור כוללות מט ומבריק המלוטש, אלא גם כמה גימורים מרגשים כמו תחמוצת, שילוב של מט ומבריק למקומות שונים כמו במטבח. סוגי הגימור הספציפיים האפשריים יכולים להשתנות עם הצבע שנבחר.

 אחד היתרונות הגדולים של משטחי דקטון הוא שהם מגיעים בלוחות ענק.

כמה גדולים לוחות הדקטון?

גדולים מאוד! תוכלו להגזים עם הדימיון ולחשוב על לוחו שיש דקטון עצומים ולממש את פרי דמינוכם במטבח שלכם. מטבח חלומי, מלא בצבע אצילי וייפיפה.

ריצוף שיש לבית שלכם, או ליתר דיוק, לכל חדר בבית שלכם

ריצוף בשיש תמיד גורם לבית להיראות מלא באצילות, קלאסיות ואוירה מיוחדת. בשילוב שיש במטבח, בסלון ובאמבטיה, תמיד נוצרת תצורה מיוחדת ואווירה קלאבית כמו בארמונות וורסאי. ריצוף שיש תמיד ישפר את האווירה בכל חדר וישדרג את הנראות שלו.

תוכן עניינים:

מידע מקצועי לשימושכם

מתי עושים איטום לגג

בין אם אתם ועד הבית של בניין משותף ובין אם אתם דיירי בית פרטי, חשוב מאוד שתדעו שאיטום גג המבנה שלכם מהווה דבר חשוב מאוד.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!